A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardit Çuni

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  49
  • Origin:
  • Lezhë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ardit Çuni is a popular singer of Pop music. Ai eshte i ri dhe shume i talentuar, Ardit Cuni deri me tani ka realizuar disa kenge te cilat jane pelqyer mjaft shume ne publikun shqiptare, ndersa ka qene pjesemares edhe ne disa kompeticione muzikore dhe talent show, vende ku ai ka treguar kapacitetin e tij muzikore. VEVO, sic e dimë është networku që menaxhon videot e yjeve me fame boterore si: Rihanna, Lady Gaga etj. Ata i kanë uruar fat Arditit për këtë produkt duke qenë se ai është edhe ar...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

X Factor Albania

(Contestant)

Instagram

Account

SnapChat

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

SoundCloud

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Deklan

Xhevi

Dilan Reka

Gerard Merdani

Genti Deda

Adriano Rama

Kristo Thano

Bruno

Alban Ramosaj

Genti Sheholli


Tags: Ardit Çuni, Ardit Cuni

Ardit Çuni in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018