A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arianit Palaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Arianit Palaj is a very famous songwriter. Arianit Palaj është një nga tekstshruesit më të ri të Kosovës. Vjen nga Prishtina dhe jeton po në këtë qytet. Ka shkruar tekste për disa artist mjaft të njohur shqiptar si: Dafina Zeqiri, Nora Istrefi etj. Ndër tekstet e tij më të vlerësuara janë "I Jemi Je" nga Nora Istrefi ku shpërblehet me "Çmimin Diskografik" në Kënga Magjike dhe mblodhi plot klkikime nga publiku. Aktualisht jeton në Prishtinë ku edhe vazhdon punën e tij si tekstshkrues....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Fatmir Muja

Shkumbin Nebihu

Enis Mullaj

Palokë Kurti

Valentin Veizi

Maringlen Boja

Edmond Tupe

Nikolla Zoraqi

Aleksandër Peci

Osman Mula


Tags: Arianit Palaj, Nito

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018