A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arilena Ara

Tags: Arilena Ara, Arilena

Origin: Shkodër    Residence:        Age: 19   Zodiac sign: Gaforrja  
Arilena Ara is a very famous singer in pop music. Arilena Ara është sensacion i ri i muzikës moderne shqiptare. Ky moment i shkëlqyer në karrierën e saj, përgënjeshtron thëniet se të gjithë këngëtarët e dalë nga një "Talent Show", janë të destinuar që shumë shpejt të mbesin në hije. Arilena Ara ka marrë pjesë në shumë festivale për fëmijë në Shkodër. Tirana e lidhi Arilenën me TV Klan ku si fillim u prezantua në "Gjeniu i Vogel" dhe më pas ajo vendosi të konkurronte në X Factor Albania. Kjo isht...

>> Full biography >>


  • Find Arilena Ara on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  331

Arilena Ara in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018