A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arinda Gjoni

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  43
  • Age:
  • 19
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Arinda Gjoni is a popular singer of Pop music. Arinda Gjoni është e dhënë pas këngës por edhe pa modelimit. Këngën Arinda thotë se e ka të trashëguar nga familja pasi që edhe babai i saj është një muzikant i vjetër, ndërsa modelimin thotë se e ka pasion. Arinda për të kultivuar një muzikë të mirëfilltë dhe që të bëhet një profesioniste në këngë thotë se ka studiuar në këtë fushë. Disa vjet me radhë ajo ka vijuar mësimet për kanto në Liceun Artistik në Tiranë dhe tani së fundi ajo ka plasuar n...

>> Full biography >>


Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adrijana

Edea Demaliaj

Inna (Ina Kollçaku)

Rinna

Eronida

Fatjona Kuçi

Dina Shabani

Elia

Saelma

Irena Metalla


Tags: Arinda Gjoni

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018