A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Results according to teksteshqip.com anual statistics.


Best Song Lyrics 2016

 1. Era - Mc Kresha ft. Gjurmet
 2. Kam Nevojë - Alban Skënderaj ft. Elinel
 3. Nëntori - Arilena Ara
 4. Ma Thuaj Ti - Rozana Radi
 5. Ajër - Elgit Doda

Best Songs 2016

 1. Era Istrefi - Bonbon133.326
 2. Ghetto Geasy - Ajo Ft. Majk71.364
 3. Mc Kresha - Era ft. Gjurmet68.961
 4. Mozzik - Cocaina68.570
 5. Majk - Dashni58.998
 6. Noizy - Grande52.143
 7. Kida - Uh Baby ft. Xhensila50.727
 8. Ledri Vula - SRMN49.992
 9. Dafina Zeqiri - Na ft. Kaos47.223
 10. Getinjo - Monster Ft. Baby G44.339

Best Artists/Bands 2016

 1. Noizy231.081
 2. Kida105.566
 3. Unikkatil96.135
 4. Ledri Vula90.802
 5. Mozzik81.710
 6. Gold Ag78.409
 7. Mc Kresha71.941
 8. Era Istrefi68.635
 9. Dhurata Dora67.666
 10. Majk55.169

Best Albums 2016

 1. Mc Kresha & Lyrical Son - Rapsodët N'rap T'sotit28.979
 2. Noizy - Zincity7.428
 3. Meda - Kot E Ke3.219
 4. Adem Ramadani - Me Fal Oj Nene1.091
 5. Motrat Mustafa - Dashnia I Then Ligjet904

Best Poems 2016

 1. Naim Frashëri - Atdheu37.756
 2. Ismail Kadare - Nëna36.870
 3. Gjergj Fishta - Gjuha Shqype32.562
 4. Naim Frashëri - Bagëti E Bujqësi29.432
 5. Asdreni - I Dashur Atdhe28.426

Best Hip-Hop Songs 2016

 1. Ghetto Geasy - Ajo Ft. Majk71.364
 2. Mc Kresha - Era ft. Gjurmet68.961
 3. Mozzik - Cocaina68.570
 4. Noizy - Grande52.143
 5. Ledri Vula - SRMN49.992

Best Hip-Hop Artists/Bands 2016

 1. Noizy231.081
 2. Unikkatil96.135
 3. Ledri Vula90.802
 4. Mozzik81.710
 5. Gold Ag78.409

Best Pop/R&B Songs 2016

 1. Era Istrefi - Bonbon133.326
 2. Majk - Dashni58.998
 3. Kida - Uh Baby ft. Xhensila50.727
 4. Dafina Zeqiri - Na ft. Kaos47.223
 5. Capital T - Bongo Ft. Dhurata Dora39.967

Best Pop/R&B Artists 2016

 1. Kida105.566
 2. Era Istrefi68.635
 3. Dhurata Dora67.666
 4. Majk55.169
 5. Dafina Zeqiri43.635

Best Folk Songs 2016

 1. Adem Ramadani - Mulla Jakupi17.807
 2. Aida Doçi - A Je Mire7.516
 3. Aida Doci - Rren7.201
 4. Artiola Toska - Miremengjes Dashni ft. Bruno6.561
 5. Meda - Çika jem5.787

Best Folk Artists 2016

 1. Adem Ramadani49.876
 2. Shyhrete Behluli34.176
 3. Meda33.025
 4. Linda Morina30.476
 5. Aida Doçi21.173

Best Bands 2016

 1. Motrat Mustafa22.588
 2. Babastars17.685
 3. Etnon12.030
 4. Elita 59.432
 5. Tingulli 3nt7.770

Best Female Singers 2016

 1. Kida105.566
 2. Era Istrefi68.635
 3. Dhurata Dora67.666
 4. Dafina Zeqiri43.635
 5. Enca43.486

Best Male Singers 2016

 1. Noizy231.081
 2. Unikkatil96.135
 3. Ledri Vula90.802
 4. Mozzik81.710
 5. Gold Ag78.409

Festivals Hits 2016

 1. Arilena - Nëntori13.256
 2. Stine - Cifti Simpatik11.078
 3. Rozana Radi - Ma Thuaj Ti8.688
 4. Alar Band - Per Ty E Jap Free7.389
 5. Artiola Toska - Miremengjes Dashni ft. Bruno6.532
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018