Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

 You can add a new status from the song's page, clicking on "Add a new FB Status from the lyrics"

Pages:
1
>
>>

 • Submitted by: Besa 2017-07-14 23:15:34
  Nuk osht ideja me mu me met friends / Fucking your followers give me ya ASS
 • 2017-07-13 21:47:48
  S'jena n'Maldive, / As Bora Bora. / Me mu ça t'sheh syri, / ta bon dora.
 • 2017-07-06 19:06:29
  Krejt qe kena shkru na dy nTelefon / A i ke rujt du me dit edhe a i lexon
 • Submitted by: Ar 2017-07-04 17:15:35
  Pse pi mshef ndjenjat bonu qfare je, / Pse pe rren veten fol qa po ndjen
 • Submitted by: Butrint 2017-07-04 16:58:22
  Mos je ka menon / se nime smuna pa ty / leje mos u sill / si mos me pas sen n'kry
 • Submitted by: Tina Kastrati 2017-07-04 13:56:32
  Kur i shoh tash fotografite / Mdel perpara secila dit / Cdo moment edhe cdo vend qe mke prit / Malli po shkon tu rrit na 2 morem fund paprit
 • 2017-06-25 10:06:09
  Mthe ed mos u ngut un tkqyri sikur shok / Ma shume dicka me ty sisha kon dakort
 • Rruges keqe ju largova,nfjalet e tua un jam bind / Me kthe te paster sikur loti, sikur nana qe mka lind
 • Submitted by: ditta 2017-06-17 17:27:31
  ma mangup se ti e kam femnen / un me femnen tem vi ta qi femnen tonde
 • Eca çdo rrugë / S'munda me u knaq / Për zemrën time / Nuk pat ilaq / Se paskam shiju / Aspak këtë jetë / Në Islam e gjeta / Rrugën e vërtetë
 • Nuk paskam ndi / Nuk paskam pa / Deri sa t'njoha / Ty ja Allah / Që kur kam lind / E u ban shum vjet / Kurr rehatin / Nuk e kam gjet
 • 2017-06-14 19:53:57
  Na mesove te jemi te drejte dhe t'kujdesemi per jetimin / na premtove xhenetin e shtrenjte nese ne perbijme hidherimin / me sjelljen tende plot butsi ti çdo njeri e afrove / me buzeqeshjen plot ngrohtesi
 • I devotshëm a don t'jesh / Ben ti dhikër sa ma shpesh / / Me nderime sa ma mir / Me percjell ket misafir
 • 2017-06-14 19:53:40
  Me sjelljen tende plot butsi ti çdo njeri e afrove / me buzeqeshjen plot ngrohtesi ti shume zemra i pushtove
 • Lum ai qe ta din ty vleren / Per xhenet e ka qel deren / / Veprat t'mira kush sat mun / Shum fish Zoti naj pagun
 • Ta ktheva shpinen e te harrova krejt o Zot / ti prap me ushqeve e me furnizove mot per mot / kufi me caktove e une i shkela hiq pa ndal / harrova vdekjen harrova diten kur kem me u ngjall
 • Kjo zemra ime gjithmone ne heshtje te ka kerku / Dhe Madhnin tende ne cdo krijese e kam hetu / cdo cast per ty une meditova pa pushu / ky shpirti im su be rahat ty te ka besu
 • 2017-06-14 19:21:18
  Na mesove te jemi te drejte dhe t'kujdesemi per jetimin / na premtove xhenetin e shtrenjte nese ne perbijme hidherimin
 • Ti e prishe krejt / Kurgjo so mo njejt
 • Ty çdo gjë t'shpreh madhërim / Perveç ca njerëz e ca xhin / Shumë prej tyre jo nuk dinë / Udhëzoj Ti ja Rahim
 • Losim, qeshim e kendojme / genjeshtra jetes na perkund
 • Submitted by: Megi 2017-05-11 20:12:43
  E peshen e dashnis vet e kom majt ne krah, skom lyp prej teje / kurr kurgjo. E ne rrugen qe je nis nuk eshte rruga e dashnis, / nuk ki me mrri kurr fundin e saj.
 • 2017-05-07 09:48:32
  I msheli syt e qat'her um vjen ti / kur zemra m'rreh e di qe o momenti
 • 2017-05-07 09:48:14
  Ti ki endrru un e kom bo realitet
 • 2017-05-07 09:48:09
  Tash s'guxoj me bo nervoz se o ndryshe / Neser nashta lyp divorc don me ma mar gjysen
 • Submitted by: Ar 2017-05-07 09:23:07
  Pasha robt pom vjen keq jeni dobt / Pare plot sa plaku jot
 • Submitted by: diana xhaka 2017-04-30 18:08:21
  Suksesi rrug e gat un kom hyp mi gjiraf / Kta smunen mu kap se nuk kan imagjinat
 • Submitted by: Ola Boss 2017-04-14 19:28:58
  Gjithcka esht Zero para teje gjithmon princesh do jesh anash meje
 • 2017-04-09 19:53:03
  Se tkom thon un prej fillimit / Qe si du kto lloj trillime / Lojnat tua e mashtrime
 • Submitted by: Ag 2017-04-09 19:52:31
  Ska mo rrena,ska mo as femna / Ti qe pi beson as une nuk fajsoj
 • Submitted by: FLAVIO OSMANI 2017-04-07 21:33:49
  la vita loka kjo eshte jeta jon / femra dhe bomba / luksin e kerkon seksin dhe kampjon, / la vita loka kjo eshte jeta jon / femra
 • Submitted by: GJIRAA 2017-04-05 11:37:20
  Nese s'pengon qe menen te ti e kom yeaah / Menja shpesh gabon
 • 2017-03-15 10:24:43
  M'ke thon nuk t'lo vet / T'kom dhon dashni e jo lek
 • Submitted by: nurxhaan 2017-03-16 15:14:06
  Kaloi koha, per ty kaloi koha. / Edhe une muj pa t'pa edhe pse dikur mas teje kom nga.
 • Submitted by: endriii 2017-03-18 14:28:43
  Spo foli un po fol plaga / ksaj here t'thirri thik / se shpirtin ma therre / tpakten kur tem sheh jepem qehre / sa keq po nihna kur po tsho nkerre
 • Submitted by: Double G Army fans 2017-03-11 17:56:11
  Mbledhen cunat konkurencen zhdukin / Delet kane hup rrugen shkojne e gjojn ukin
 • 2017-03-18 16:41:41
  Secili qe pom sheh Ka Ni Ka Ni Fjal Ma thot / ai me ty u kan ama nuk o mo sod
 • Submitted by: Nurxhannn 2017-03-17 19:46:12
  Krejt Senet um kujtohen / qe me ty kom kalu, / prej mendjes smuj met hek, / Un ty smuna met harru
 • 2017-03-14 19:34:56
  Ndarja nuk t`lypi ty,po ti e lype n`darjen / Si me pas lind, n`mujin e merzis / A ka ilaq qe ja ul dozen xhelozis
 • 2017-03-12 20:59:17
  Do mbetemi veq nje kujtim / nje dhimbje e fshehur ne shpirtin tim / Nje oqean na ndan tani / Une jo nuk e di, ku je ti

Pages:
1
>
>>
lyrics.al © 2007 - 2017