A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Armando Daja

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Librazhd 
BIOGRAFIA: Armando Daja is a singer of Hip-Hop music. Më datë 13 Qershor 2018, Armando Daja publikon videoklipin "Ministra". Projekti të realizuar me muzikë nga Xhesi Kanani e tekst nga Armant Daja, projekt videoklipi nga Samir Ramadani i cili është njëkohësisht dhe menaxher i tij. Xhirimet janë kryer nga Maurizio Coredor Jimenez e që të gjithë janë pjestarë të grupit....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Don Pine

Princi Rebel (Ani)

Probl3mi'DS1

Geri (M)

Mc Kristi

Lali Unik

Gyçe

Faraon

Noka

Don E-C


Tags: Armando Daja, Armant

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018