A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: D.A.P is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 14 Janar 2017, D.A.P publikon videoklipin "Koha", në bashkëpunim me D.M. Më datë 23 Shkurt 2017, D.A.P publikon videoklipin "Per Zemren"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bidaki

Kela-N

Astrit Gruda

Fresh-P

Bessi

Bigg V

Problemi

Klik

Andy V

Bulinjo


Tags: D.A.P, Armando Daka, Dap, D.A.P.

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018