A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Armela Sala

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  5
Armela Sala is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Laerta Kajtani

Zhuljeta Çaushi Fieri

Sadie Kryeziu-Bejtullahu

Herman Zeka

Tina Jortimela

Alba Duva

Gjenovefa Myrtaj

Anila Kruti

Alketa Maksuti

Ermentila Guci


Tags: Armela Sala

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018