A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arsejda Gjyli

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  13
Arsejda Gjyli is a popular writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Viktoria Xhako

Aferdita Beçiri

Mimoza Bici

Drita Fejza

Fatmire Duraku

Lume Plaku

Lediana Kapaj

Anita Hoxha

Makfire Canolli

Natasha Lako


Tags: Arsejda Gjyli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018