A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arta Bajrami

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  190
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 38
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Arta Bajrami is a very famous singer of Pop music. Arta Bajrami Sekiraqa u rrit në një familje prej katër antarësh që ushqeheshin me muzikë. Babai i saj, tashme i ndjere, Zejnullah Bajrami ishte nje rapsod i njohur. Vëllai i Artes, Artani qe njihet si Don Arbas është një kompozitor dhe producent i talentuar i muzikës shqiptare. Nga kjo familje e vetmja ishte nëna e Artes pa një sfond muzikor. Arta martohet me Jimm-in nga Gjermania ne vitin 2009 dhe kanë një vajzë që quhet Viktoria. Arta është e n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Don Arbas

(Her brother)

Zejnullah Bajrami

(Her father)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts

Victory (2015)

Llake Llake (2014)

Exotic (2011)

De Luxe (2009)

Chocolata (2007)

Femer Shqiptare (2005)

Krejt Diçka Tjeter (1999)


» Add A Song »

Malli M'ka Marr
Më Fal Oj Nane
Me Shumë Se Gabim
Nuk Prish Punë
E Pa Fat
Shqiperi O Nena Ime
Asaj
Falje Nuk Ka
Asnjë Milimeter
Thuaj Jo


Translations (3)


Related Artists:

Leonora Jakupi

Edona Llalloshi

Genta Ismajli

Ganimete Abazi (Ganja)

Ryva Kajtazi

Kaltrina Selimi

Adelina Ismaili

Rozana Radi

Anjeza Branka

Elsa Lila


Tags: Arta Bajrami, Arta, Arta Bajrami Sekiraqa, Sekiraqa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018