A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arta Bajrami

Tags: Arta Bajrami, Arta, Arta Bajrami Sekiraqa, Sekiraqa

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 38   Zodiac sign: Bricjapi  
Arta Bajrami is a very famous singer in pop music. Arta Bajrami Sekiraqa u rrit në një familje prej katër antarësh që ushqeheshin me muzikë. Babai i saj, tashme i ndjere, Zejnullah Bajrami ishte nje rapsod i njohur. Vëllai i Artes , Artani qe njihet si Don Arbas është një kompozitor dhe producent i talentuar i muzikës shqiptare. Nga kjo familje e vetmja ishte nëna e Artes pa një sfond muzikor. Arta martohet me Jimm-in nga Gjermania ne vitin 2009 dhe kanë një vajzë që quhet Viktoria. Arta është e ...

>> Full biography >>


  • Find Arta Bajrami on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  172

Victory (2015)

Llake Llake (2014)

Exotic (2011)

De Luxe (2009)

Chocolata (2007)

Femer Shqiptare (2005)

Krejt Diçka Tjeter (1999)


» Add A Song »


Me Shumë Se Gabim
E Pa Fat
Nuk Prish Punë
Asaj
Më Fal Oj Nane
Falje Nuk Ka
Shqiperi O Nena Ime
Kno Me Mu
I Njeti Ke Mbet
Vera (Fiesta)

Translations (3)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018