A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Jusufi

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  35
BIOGRAFIA: Artan Jusufi is a popular singer and songwriter of Modern Traditional & Tallava music. Në vitin 2009, Artan Jusufi publikon albumin "Milioneri" Në vitin 2010, Artan Jusufi publikon albumin "Një Puthje Gratis" Në vitin 2011, Artan Jusufi publikon albumin "Me Ke Hak" Në vitin 2012, Artan Jusufi publikon albumin "Mesazhi" Në vitin 2013, Artan Jusufi publikon albumin "Zvicerane" Në vitin 2014, Artan Jusufi publikon albumin "Bukuroshja E Kercoves" Në vitin 2015, Artan Jusufi publikon albumin "Ose Ti Ose Une" Më datë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Google+

Profile

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Hey Baby! (2017)

Bjondina (2016)

Ose Ti Ose Une (2015)

Bukuroshja E Kercoves (2014)

Zvicerane (2013)

Mesazhi (2012)

Me Ke Hak (2011)

Një Puthje Gratis (2010)

Milioneri (2009)


» Add A Song »

Amanet
Kur E Lujna Shoten
Sa Kujtime
Bjondina
Hey Baby!

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Qamil Hondozi

Ruzhdi Durmishi

Astrit Zikolli

Bimi Mustafa

Fani (M)

Isa Neziri

Ahmet Mehmeti

Bekim Kumanova

Florimi

Muhamet Sejdiu


Tags: Artan Jusufi, Artani, Artan Isufi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018