A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Jusufi
Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  33

Artan Jusufi is a popular singer and songwriter. Në vitin 2009, Artan Jusufi publikon albumin "Milioneri"

Në vitin 2010, Artan Jusufi publikon albumin "Një Puthje Gratis"

Në vitin 2011, Artan Jusufi publikon albumin "Me Ke Hak"

Në vitin 2012, Artan Jusufi publikon albumin "Mesazhi"

Në vitin 2013, Artan Jusufi publikon albumin "Zvicerane"

Në vitin 2014, Artan Jusufi publikon albumin "Bukuroshja E Kercoves"

Në vitin 2015, Artan Jusufi publikon albumin "Ose Ti Ose Une"

Më datë 23 Korrik 2016, Artan Jusufi publikon videoklipin "Bjondina".

Në vitin 2016, Artan Jusufi publikon albumin "Bjondina"

Më datë 7 Gusht 2017, Artan Jusufi publikon videoklipin "Hey Baby!".

Në vitin 2017, Artan Jusufi publikon albumin "Hey Baby!"

Më datë 6 Korrik 2018, Artan Jusufi publikon videoklipin "Sa Kujtime".

Më datë 10 Korrik 2018, Artan Jusufi publikon videoklipin "Kur E Lujna Shoten". Muzika e këngës u punua nga vetë Artan Jusufi, teksti u shkrua nga Ejup Shabani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Jusufi.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Google+

Profile

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018