A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Jusufi - S'dua Ta Di


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Milioneri"


S'dua ta di me kan po shkon
S'dua ta di me kan jeton
Dashuron kan ta dushrohesh
Sme pengon edhe pse edi se qe mungon

S'dua ta di me kan po shkon
S'dua ta di me kan jeton
Dashuron kan ta dushrohesh
Sme pengon edhe pse edi se qe mungon

Ndoshta ste dua po zemra me thot te dua
E di qe shum gaboje po sdua ta pranoj

Ndoshta ste dua po zemra me thot te dua
E di qe shum gaboje po sdua ta pranoj

Ftyra pom qesh e zemra qan
Shum kom provu po nuk po bon
Meri e din qe te dashuroj spo sdo tregoj
As spak nuk edi sit harroj

Ftyra pom qesh e zemra qan
Shum kom provu po nuk po bon
Meri edin qe te dashuroj spo sdo tregoj
As spak nuk edi sit harroj

Ndoshta ste dua po zemra me thot te dua
E di qe shum gaboje po sdua ta pranoj

Ndoshta ste dua po zemra me thot te dua
E di qe shum gaboje po sdua ta pranoj


Lyrics submited by Almeedinaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018