A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Artan Jusufi - Amanet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  35

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2013

2013-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Zvicerane"


Qoft e fundit shpirt kjo nate
mos me mrrift dite e bardhe
krejt u bafsha plune e hi
qenka shume keq pa ty

REF. 2x:
Amanet po ta la
Zemer krejt mos me harro
Nese vdes naiher
me kujto

Ruma zemren qe ta dhash
kujtoj fjalt qe ti thash
krejt hallall ti kam ba
ani pse jena nda

REF. 4x:
Amanet po ta la
Zemer krejt mos me harro
Nese vdes naiher
me kujto


Lyrics submited by diana regjepi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018