A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Jusufi - Lajm I Zi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/09/2014

2014-09-26T11:28:06

Song from the album:

"Bukuroshja E Kercoves"


Dora n'telefon e loti ne sy dita ja ka nis o me lajm te zi, mthojn qe je feju, mthojn per met harru dashuria jon sod ka mbaru

Pa prit me ka therr zemra
Jam zgju me lot, thash koft hajr me veti
Kto andrra nuk jan kot

Dora n'telefon e loti ne sy dita ja ka nis o me lajm te zi, mthojn qe je feju, mthojn per met harru
dashuria jon sod ka mbaru

Mos mu qelshin syt ma, drit sdu me pa
Mos me mrift as dreka, nga jeta du me u nda

Dora n'telefon e loti ne sy dita je ka nis o me lajm
te zi, mthojn qe je feju, mthojn per met harru
dashuria jon sod ka mbaru

Dora n'telefon e loti ne sy dita ja ka nis o me lajm te zi, mthojn qe je feju, mthojn per met harru dashuria jon sod ka mbaru


Lyrics submited by Bibushja Rrushja Swe
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018