A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Jusufi - Je Betu


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/09/2014

2014-09-26T11:18:39

Song from the album:

"Je Betu"

Song from the album:

"Bukuroshja E Kercoves"


Zemra krejt me esht tha nje damar me punon oret i numroj
As nje her nuk pyt a jam smut a jam merzit i shkreti jam gjall porr jetoj me pak shpirt

Ref:
Je betu ne zot e tok e qjell
ska met lan thojshe as nje her
je largu bash kur nuk e kam prit me ke vra e me ke djeg ne shpirt

Kur sta boj hallall sa te jesh e gjall e kur mos u gzofsh
edhe un nese ta fal perendia nuk ti fal gjynahet krejt e din se ti ne qaf me ke marr

Ref:
Je betu ne zot e tok e qjell x3
ska met lan thojshe as nje her
je largu bash kur nuk e kam prit me ke vra e me ke djeg ne shpirt


Lyrics submited by Bibushja Rrushja Swe
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018