A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Jusufi - Vitet Qe Shkun Nuk Kthehen Me


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/07/2016

2016-07-31T12:07:34

Song from the album:

"Bjondina"


Sot dita bardh pa ty
E krejt bota mbrapsht me esh kthy
Sot loti i par me pikoj
Zemra bashk me shpirt me vajtoj

Ref:
Vaj jeta mu ba
Vitet qe shkun
Nuk kthehen ma
Si varr jeta mu ba
Pa ty o shpirt
S'jetohet ma

Syt nuk me duhen me
Tjeter zdu vec teje me pa
O Zot shpirtin ta dorzoj
Asnje dit me shum zdu t'jetoj

Ref 2x:
Vaj jeta mu ba
Vitet qe shkun
Nuk kthehen ma
Si varr jeta mu ba
Pa ty o shpirt
S'jetohet ma


Lyrics submited by  suatamzaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018