A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Artan Jusufi - A Don Me Dite


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/12/2016

2016-12-06T19:27:15

Song from the album:

"Bjondina"


per her te fundit du met pa
veq nje pytje me ta bahe
pse nga jasht je aq e bukur
e ne shpirt ske pik gjynah (2x)

a don me dit sa jam merzit
syt e mi lotojn vetem ty
kur te shikojn (2x)

ajo dor qe mka pergledh
tash do shpirtini mema nxer
ato buzt e amla moj
ma kan ba jeten zeher

a don me dit sa jam merzit
syt e mi lotojn vetem ty
kur te shikojn (2x)


Lyrics submited by Xepushi Tdon
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018