A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Artan Jusufi - O Alltan


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/12/2016

2016-12-05T04:30:12

Song from the album:

"Bjondina"


Hajde syni jem
Tkam per shpirtin tem

Me ty me zbukurohet dita
Krejt merziat i harroj
I tan trupi me rahatohet
Vetem njeher kur te shiqoj

Vetem ti me disponon
Trunin poma relakson
Asgje ne jete nuk kisha dashe
Vetem ne dy te jemi bashk

O alltan alltani jem mke hyn neq ef o zemra jem
Je si loqk e je si shpirt kur pot shoh me knaqen syt x2

Ty ste vyn as dijamantat
Sepse dijamant je vet
Kur jam ne presencen tande
E ndjej veten por si mbret

Vetem ti me disponon
Trunin poma relakson
Asgje ne jete nuk kisha dashe
Vetem ne dy te jemi bashke

O alltan alltani jem mke hy ne qef o zemra jem
Je si loqk e je si shpirt kur po te shoh po me knaqen syt x2


Lyrics submited by Geasy
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018