A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Jusufi - Hajt Zemer


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/07/2016

2016-07-31T12:07:35

Song from the album:

"Bjondina"It's a long time that we try finding the lyrics to "Hajt Zemer" sung by Artan Jusufi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Artan Jusufi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Vjollca Haxhiu. We wish that's the lyrics you are looking for:

hajt hajt zemra jem ti me mu nuk ke problem hajt jetoje jeten se ti ke problem me veten her po dal e her spo dal her si akull her si zjarr n`doren tande nuk jam loder peshku madh bjen n`grep te vogel
hajt hajt zemera jem ti me mu nuk ke problem hajt jetoje jeten se ti ke problem me veten her po dal e her spo dal her si akull her si zjarr n`doren tande nuk jam loder peshku madh bjen n`grep te vogel

2xmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018