A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Xhija

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  28
BIOGRAFIA: Artan Xhija is a popular singer of Pop & Ethno music. Në vitin 2001, Artan Xhija publikon albumin "Autograf Per Ty" Më datë 3 Nëntor 2017, Artan Xhija publikon videoklipin "A Me Ndjen". Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Autograf Per Ty (2001)

Nje Puthje Borxh Me Ke


» Add A Song »

A Me Ndjen


Related Artists:

Emrah K

Cobra

Pajtim Gashi

Festton

Mr.Kujtim

Big Miri

Bleduka

G-Thug

Blackstar

Vasil Marku


Tags: Artan Xhija

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018