Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artemisa Mithi

Tags: Artemisa Mithi, Artemisa, Gjeniu I Vogel

Artemisa Mithi is a popular singer in junior music. Artemisa Mithi jeton ne Shkoder dhe eshte një nder femijet qe kane vendosur te sfidojn veten ne talentshowin Gjeniu i vogel 6. Ajo arriti deri ne naten finale te ketij spektakli por pervec ksaj ajo arriti te rembente edhe qmimin e dyte ku ishte ne sfide me Vanesa Sono-fituesja e qmimit te pare dhe Rea Nuhu- fituesja e çmimitte trete. Artemisa ne këtë sfide kendoi kengen "Bosh" nga kengetarja Aurela Gaçe. Këngët me te pelqyera qe ajo kendoi janë: ...

>> Full biography >>


  • Find Artemisa Mithi on social networks:
Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  14lyrics.al © 2007 - 2017