A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arti Durmishi

Not Yet Rated

  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Arti Durmishi is a singer of Hip-Hop music. Më datë 17 Dhjetor 2016, Arti publikon videoklipin "Nuk Ma Ni". Më datë 14 Gusht 2017, Arti publikon videoklipin "Ata"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gansito

Albozz

ElmeLean

IllMill

Xonn

Lila

Mc Vani

Dringo

Cali

Dit


Tags: Arti Durmishi, Arti, Arti Samara

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018