A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Artiola Toska - Miremengjes Dashni  (Feat. Bruno)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  201

07/11/2016

2016-11-07T12:24:34

Featuring

Bruno

Music by:

Flori Mumajesi

Lyrics by:

Flori Mumajesi

Participating in

Kënga Magjike 2016


Miremengjes dashni, nisje diten ti
pse sot po ndryshon dhe po me harron
mua vete me the, bota ime je
ndoshta nuk e di pseee.. s'te rreh zemra
s'ke me ndjenja

Ref x2
Kur ti te jesh pa mu(x3)
kujt do ti thush te du(x3)

Dhe pse nuk do ti, sa me do e di
Shpirt kur gabon, vetes po ja bon
mua vete me the, bota ime je
ndoshta nuk e di pseee.. s'te rreh zemra
s'ke me ndjenja

Ref x2
Kur ti te jesh pa mu(x3)
kujt do ti thush te du(x3)


Lyrics submited by Erald Keci


lyrics.al © 2007 - 2018