A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Astrit Mulaj - O Sa Mire Me Qika


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/07/2017

2017-07-21T13:51:59

Song from the album:

"Live 2017"It's a long time that we try finding the lyrics to "O Sa Mire Me Qika" sung by Astrit Mulaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Yll Demaj. We wish that's the lyrics you are looking for:

O sa mire sa mire me çika
Se keshtu e don muzika x2

O sa mire sa mire me çuna
Se keshtu e lypka puna x2

O sa mire sa mire me halla
Se keshtu kallet mahalla x2

...more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018