A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Aurela Gaçe - Të Dua


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  44

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/05/2018

2018-05-11T18:04:17

Music:

Kledi Bahiti

Lyrics:

Aurela Gaçe

Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Production:

MAX Production


Unë dua të jem
Me ty të jem
Edhe sonte, edhe sonte...
Ma thuaj një fjalë
Sikur dhe një fjalë
Do mjaftonte, vetëm sonte...
Torturë e shpirtit tim
Për ty jap botën
Të fundit frymë për ty
Zemra e mban.

Refreni:
Për ty unë do lëviz
Malet do lëviz
Më mbahet fryma
M'dridhen gjunjët, ti s'e di
Për ty unë do lëviz
Malet do lëviz
Ku t'a gjej forcën
Të t'a them, unë nuk e di...

Sikur të rilindja
Prapë tek ty do vija
Do t'kërkoja, prapë do t'kërkoja...
Me gabimet tua
Kështu siç je të dua
S'do t'kërkoja të t'ndryshoja
Torturë e shpirtit tim
Për ty jap botën
Të fundit frymë për ty
Zemra e mban.

Refreni:
Për ty unë do lëviz
Malet do lëviz
Më mbahet fryma
M'dridhen gjunjët, ti s'e di
Për ty unë do lëviz
Malet do lëviz
Ku t'a gjej forcën
Të t'a them, unë nuk e di...

Ku t'a gjej forcën
Të t'a them, unë nuk e di...
Për ty unë po lëviz
Malet po lëviz
Më mbahet fryma
M'dridhen gjunjët, a e di...
Për ty une po lëviz
Malet po lëviz
Gjithmonë me ty
Në krahët e tu ne përjetësi.

Sikur të rilindja
Prapë tek ty do t'vija..


Lyrics submited by Kk_senoritae-Cards (2)

U krijua nga Elion 2018-05-19 04:52:24
Per ty une do leviz
Malet do leviz
Me mbahet fryma
M'dridhen gjunjet, ti se di
U krijua nga Fredi❤👫🏼 2018-05-14 12:23:09
Gjithmone me ty
Ne krahet e tu ne perjetesi.

Sikur te rilindja
Prap tek ty do t'vija.

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018