A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Aurora - Lady


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Participating in

Top Fest 3


God damn it again i gotta for all the girls but you know why i do that just because i love them so much


ooooooww listen up we gonna sing
Lady deshiron te jesh ma baby deshron te jem your baby sa shum me pelqen X2

lady te kam lady te ndjej lady mpelqen lady te dua lady nuk mund lady nuk mund tjetoj pa ty please be my lady

Lady deshiron te jesh ma baby deshron te jem your baby sa shum me pelqen X2

Trupin sa mire e dridh eja shpirit im eja eja ti ooooo shake it shake it


Lyrics submited by Anesa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018