A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Gëzim

Njerezit

Sikur te takoheshim me vetveten sy me sy,
do te putheshim apo kishim per tu peshty?

- poem written by Azem Shkreli


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  29

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018