A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Azemi (Azem Lukaj)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Azemi (Azem Lukaj) is a popular singer. T’ju kujtojme se kenget “Malli për ty” dhe “Gabimi”, janë dy prej projrekteve të cilat i dhanë vulë të pashlyeshme, talentit të këngëtarit pejan Azem Lukaj. Ai eshte nder kengetaret e shumekerkuar ne dasma kudo ne Kosove e me gjere. Më datë 12 Qershor 2010, Azem Lukaj publikon videoklipin "Sonte". Në vitin 2011, Azemi publikon albumin "Live". Më datë 17 Nëntor 2013, Azem Lukaj publikon videoklipin "Gabimi". Më datë 20 Shkurt 2015, Aze...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kliton Nuzi

Sokol Martini

Blackfire

Agron Bulku

Danger

Hasan Brahaj

Nijazi Thaci

Defrim Behluli

Master-Virus

Mark Margega


Tags: Azemi, Azem Lukaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018