A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  161
  • Origin:
  • Podujevë 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Azet is a popular singer of Hip-Hop music. Granit Musa ose ndryshe siç njihet me nofkën Azet, largohet që në fëmijëri nga Kosova drejt Gjermanisë. Në vitin 2010 formoi grupin KMN, bashke me shokun e tij Ali, të cilin e kishte njohur ne shkollën fillore në Dresden. Më datë 7 Shkurt 2016, Azet publikon videoklipin "Koka". Edhe pse Azet është rritur jasht vendlindjes së tij ai kurr nuk e mohon që eshte shqiptar dhe që e do shumë Shqipërine dhe Kosovën, prandaj videoklipi i kësaj kënge ësh...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Master-L

Tensioni G

Aros

Bonsaton

Niil-B

Vig Poppa

Overlord

Rascom

Gold Mc

Gent Fatali


Tags: Azet, Granit Musa, Azphalt

Azet in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018