A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aziz Murati - Adres E Vjeter


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/06/2017

2017-06-15T15:00:02

Song from the album:

"Kenge Te Pavdekshme"


mos trrokit ma ne at der emrin mos ja thirr dashnorit te mjer
shum je vonu prandaj shko mbi pragun e hij lotet mos i lesho

adrresa e vjeter ma nuk egziston njeriun qe e deshte aty ma sjeton

ti e ker rand me besu se per ty kam vdek duhesh me kuptu

me fajin tand ti jeto oh shum ma mir dot jet ngadal te me harrosh

adrresa e vjeter ma nuk egziston njeriun qe e deshte aty ma sjeton


Lyrics submited by Alban
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018