A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: B-Boy is a popular singer. Më datë 30 Maj 2014, Leonora Poloska publikojnë videoklipin "Me Neve", në bashkëpunim me B-Boy. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Me këtë këngë, Leonora Poloska marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 14 në vitin 2015. Më datë 14 Shkurt 2015, B-Boy publikon videoklipin "Whine Up". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 10 Korrik 2015, Dj Viper publikojnë videoklipin "Hot2nite", në bashkëpunim me B-Boy, Hary & Keyz. Më da...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dulla Infektivi-D

Ombra

Sima

Hekuri Sound

Albo-E

Lurro

Lutfi Muca

Ilir Tironsi

Arben Sefedini

Ilir Suku (Likja)


Tags: B-Boy, B Boy

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018