A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: B.D.G is a group/singers. Në Maj 2004, B.D.G marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Probleme Te Lena Pas", në bashkëpunim me One-C....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albi Dhe Eri

Vllezerit Hajzeri

Dpk

Blitz

Shqiponja Zeze

Creators

Etno Gangs

Samch3

B.M.B

Heands


Tags: B.D.G

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018