A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: B Fresh is a singer of Hip-Hop music. Emri i tij i vertet eshte Besian Zharku. Ai ka lindur dhe eshte rritur ne Suedi. Pas shume vitesh eshte ktyer ne Ferizaj te Kosove. Ai zoteron disa si gjuhen Shqipe, Angleze dhe Suedeze. Më datë 10 Mars 2014, Simbol publikon videoklipin "Hate My Swag", në bashkëpunim me B Fresh. Më datë 31 Janar 2016, B Fresh publikon videoklipin "Burn Up The Stage"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Don Xon

Rexha-G

G-Fresh

Great

Mr.Don

Mak Zogaj

Blacknight

Tooni (Rap Side)

Jimm

Labbi


Tags: B Fresh, B.Fresh, B-Fresh, B.Fresh

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018