lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
B FreshTags: B Fresh, B.Fresh, B-Fresh, B.Fresh
Residence:        Age: 23   Zodiac sign: Ujori  
B Fresh is a not so known singer in hip-hop music. Emri i tij i vertet eshte Besian Zharku. Ai ka lindur dhe eshte rritur ne Suedi. Pas shume vitesh eshte ktyer ne Ferizaj te Kosove. Ai zoteron disa si gjuhen Shqipe, Angleze dhe Suedeze.... >> Full biography >>


Not Yet Rated
 


Loading...Kalendari
23/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote