A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B-Genius

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  212
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: B-Genius is a very famous singer of Hip-Hop music. Kengtari B-genius i cili quhet Labinot Kosumi,filloi te kendoje nga mosha 15 vjeçare. Nisi te degjohej shume kenga e tij "Mos Shko" dhe ne moshen 17 vjeçare iu bashkangjit grupit "Double-G" dha ai beri disa kenge qe ishin hite. Më datë 24 Janar 2008, NG publikon videoklipin "Me Fal Nene", në bashkëpunim me B-Genius. Më datë 26 Prill 2008, Scorpion publikon videoklipin "Jeta Pa Ty", në bashkëpunim me B-Genius. Më vitin Shkurt 2010, B-Geni...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Double G Army

(Current label)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

E Lype E Gjete
Zotit Kërkoj Falje
Koha
Po Ma Han
Un Me Ty


Translations (1)


Related Artists:

Skivi

Capital T

Lyric Master

Mozzik

Majk

Ledri Vula

Getoar Selimi

Genc Prelvukaj (Gentz)

Gold AG

Lyrical Son


Tags: B-Genius, Labinot Kosumi, B Genius, B.Genius, B-Genjus, B Genjus, Bigenjus, B-Genuis

B-Genius in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018