lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
B-GeniusTags: B-Genius, Labinot Kosumi, B Genius, B.Genius, B-Genjus, B Genjus, Bigenjus, B-Genuis
Origin: Gjilan   
B-Genius is a very famous singer in hip-hop music. Kengtari B-genius i cili quhet Labinot Kosumi qe ne moshe te re filloi te kendoj nga mosha 15 vjeçare. fillio te degjohej shum kenga e ti "mos shko" dhe ne moshen 17 vjeq fillo tju bashkangjitet grupit "double-g" dha ai beri disa kenge qe ishin hite. B-Genius ne vitin 2010 promovoi videoklipin e kenges "E lype e gjete" por edhe 2 kenge tjera te 2010 te reja te cilat jan "Sme Mungon" dhe "Po Te Pres".... >> Full biography >>
  • Find B-Genius on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  191
» Add A Song »


 :: E Lype E Gjete ::  
 :: Un Me Ty ::  
 :: Po Ma Han ::  
 :: Zotit Kërkoj Falje ::  Loading...Kalendari
23/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote