lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
B2nTags: B2n
Origin: Lezhe    Residence:        Age: 29   Zodiac sign: Shigjetari  
B2n is a popular singer in rhythmic music. Ai ka studiuar per piano qe ne moshe te vogel dhe iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 2006 me kengen "ME EKS" pjesemarrese ne Kengen Magjike, ne bashkpunim me GILAN-G dhe 25 %. Ne 2008 ai konkuroi me kengen "Si Cunami", e cila u pelqye shum ne ate kohe. Ne Vitin 2009, B2N thirret per disa bashkpunime me kengetare te njohur te muzikes shqiptare, ku mund te permendim: Big Basta, Stine, Emmy, Samanta, Stresi, Apg, Lyrical Son, Mr E... >> Full biography >>
  • Find B2n on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  144Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: Nuse ::  
 :: Nuse 2 ::  
 :: Shum Larg ::  
 :: Te Dua ::  
 :: A Te Kujtohem Un ::  
 :: Te Dua Pa Fund ::  
 :: Ne Dashuri ::  
 :: I Like It ::  
 :: Te Dua Shqiperi ::  
 :: Te Kam Xhan ::  
 :: Number One ::  
 :: Kjo Jete ::  
 :: Une, Ti, Ne ::  
 :: Blu ::  Loading...Kalendari
26/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote