A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

B2N, “Melodi” Më E Dëgjuara Në “Top Fest 10”


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
[21-02-2013]
“Do na bashkojë një melodi, që dëgjonim ne të dy, i mbyll sytë, s’dua të qaj, më shfaqet imazhi i saj”.

Ky është refreni i këngës më të dëgjuar deri tani në edicionin e dhjetë të “Top Fest”-it, këngë kjo e kënduar nga këngëtari nga Shëngjini i Lezhës, i njohur në muzikë si B2N.Kënga në bazë të muzikës shihet që është krijuar nga Stine, ku dhe këngëtari ka disa vjet që bashkëpunon me të. Deri tani kësaj kënge duket se po i troket çmimi “Melodia më e mirë”.
 (Maksim Gjokaj)

      B2N - Melodi [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018