A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B2N - Ajo


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/12/2015

2015-12-20T16:09:43

Aje ajo ajeeee
Ajo qe ti me the pa ty nuj ka jet,
Aje ajo ,ajo qe ti me the pa ty jo nuk ka jet.Me thuaj me ndien tani te huaj,kaluan jav edhe muaj,akoma per ty vuaj,me ke munguuar,te kam kerkuar,sje me mua por te duaaa.Te kam pritur sa shum te kam pritur i vetmuar te kam pritur i merzitur,me genjeve,me zhgenjeve,ti ike u zhduke,shpinin ma ktheveee.Aje ajo,aje ajo qe ti me the pa ty jo nuk ka jet,aje ajo ajo qe ti me the pa ty jo nuk ka jeeet.Shum probleme mos marveshje,dita kalon pa buzeqeshje,nat e gjat vetem heshtje,u tham te dy si gjethe vjeshte.Ska me puthje perqafime,as mesazhe as takime as nje fjale justifikime,nuk dua as kujtime nga ty "ngaa ty*Aje ajo ajee,ajo qe ti me the pa ty jo nuk kq jeeet,aje ajo,aje ajo qe ti me the pa ty jo nuk ka jeet.


Lyrics submited by xhoana llanaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018