A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B2N
  • Per Kometaren

B2N - Per Kometaren


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  102

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/09/2015

2015-09-29T15:30:01

Music & Lyrics:

B2N


Gardiani hidhet si bisha
Numer 1 ETRIT BERISHA
Mbrojta blind janë 4 LUANA
HYSAJ , AJETI
MAVRAJ , CANA
i ndezin motorrat shpejt
sikur PORSCHE
Majtas LENJANI
Djathtas ROSHI
si APASHI
ABRASHI godet si kallashi
GASHI
Nuk eshte Ronaldinho
jo jo as Kaka
Eshte ERGYS KACE
TAULANT XHAKA
Rruges per France
N'fund shkele gazin
Respekt per Gianni De Biasin

REF X4

Kush s'kercen
nuk eshte
SHQIPTAR
OE OE
---------

Tek per Tek
1 per 1 e
humb kontrollin
ball per ball
me ANSI AGOLLIN
1,2,3 shtylla
por fati se deshi
i rrezikshem
SOKOL CIKALLESHI
Veshtir me kalu
edhe me i miri
rreshqiti
i riu
gjigandi
BERAT GJIMSHITI
Krenar per kto trima
MEHA , SALIHI
LILA , SADIKU
BALAJ , KUKELI
Zemra mu ka bo mal
SHQIPONJA
mbi Beogradin
Prej gzimit
edhe loti
m'ka dal
pashë ISA BOLETININ
dhe ISMAIL QEMALIN

REF X6
Kush s'kercen
nuk eshte
SHQIPTAR
OE OE
------------


Lyrics submited by  hajdari188
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018