A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B2N
  • Njeri Pa Ndjenja

Audio

Video Link

B2N - Njeri Pa Ndjenja


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/08/2017

2017-08-29T15:00:06

Music & Lyrics:

B2N

Song from the album:

"Love And Hate"


I ke premtu dashnin,
I ke premtu parajsen,
Ke then se e do si fmi,
I ke premtu unazen.
Ti je jeta jeme,
Ti je bota jeme,
Ti je Toka, je Dielli,
Je Qielli, Universi.

Fjalt e tua t'ambla ishin veç me e bo per vete
I çoje trendafilat, derisa me te ti fjete
E tash ja ktheve shpinen,
zemren ja coptove
Ku e ke parajsen e fjalt qe i premtove?

REF.:
Ajo jeton e burgosur ne zemren tende
Ti theve shpresat e çdo endrre.
Njeri, njeri pa ndjenja,
Ti qesh, asaj i thyhet zemra
E burgosur ne zemren tende,
Ti theve shpresat e çdo endrre
Njeri, njeri pa ndjenja
Ti qesh, asaj i thyhet zemra
Ahaaa, asaj i thyhet zemra, haaa

Ti ike kur ajo kishte nevoje me shume per ty
Ti ike pa motiv dhe e le me lot ne sy,
A te duket vetja burr se asaj ja ktheve shpinen?
Kur ta gjesh ti tjetren do kuptosh ke humb ma t'miren
A s'te vjen inat qe dikush tjeter ka me t'dasht?
A s'te vjen inat qe dikush tjeter ka me t'pas?
Ate qe kishe ti nuk dite me e mbajt
Ate qe kishe ti, jo nuk dite me e mbajt

REF.:
E burgosur ne zemren tende,
Ti theve shpresat e cdo endrre
Njeri, njeri pa ndjenja,
Ti qesh, asaj i thyhet zemra
E burgosur ne zemren tende
Ti theve shpresat e çdo endrre
Njeri, njeri pa ndjenja,
Ti qesh, asaj i thyhet zemra
Haaaa ahaaa asaj i thyhet zemra, haaaa


Lyrics submited by Sara Tahiri 😉😊
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018