A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B2N - XXX


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/08/2017

2017-08-29T15:30:01

Song from the album:

"Love And Hate"It's a long time that we try finding the lyrics to "XXX" sung by B2N.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from B2N attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by No-One. We wish that's the lyrics you are looking for:

No-One :
Yeahh
No-One OTR
N'krah T'Dhjatht e Kom L'B-ne
N'krah T'Majt e Kom Flow-D-ne
S'ka Pidh None Si Na Mrrin
E Kena Familin

Ref 1x -L'B :
Jeten e Kena N'Rrug
S'Kena kurrqysh M'u Tut
Rrugen e Kena Marr
S'kena Kurrqysh M'u Nal
Dona Me Dit Sa Jan
Dona me Dit Ca Than
Dona me Dit Kush Jan
Jena Na T'Part N'ket Anemore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018