A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Baby G

Tags: Baby G, Gordana Kingji, Baby-G, Babygee

Origin: Kukes    Residence:        Age: 21   Zodiac sign: Gaforrja  
Baby G is a popular singer in pop music. Baby G eshte nje kengetare e re ne skenen tone muzikore. Kengetarja Gordana Kingji e njohur ne publik me emrin Baby G, e cila ishte pjese e On Records. Më datë 18 Mars 2016, Getinjo publikon videoklipin "Monster", në bashkëpunim me Baby G. Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Gordana Kingji ishte shumë afër arritjes së marrëveshjes me “Sony Music”. Lajmi nga artistja dhe menaxheri i s...

>> Full biography >>


  • Find Baby G on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  279

Baby G in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018