A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Baby G - Qika


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/04/2018

2018-04-04T08:22:34


Sorry, this song lyrics is not yet available "Qika" sung by Baby G.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Qika".
The music video from Baby G attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Lalushi. We wish that's the lyrics you are looking for:

qik, qik mori qik
a po del dit per dit
tu shku nara e neper fush
dit per dit po del arush

ah moj qik ah moj qik
qaj se shkove
e u martove
me burrin u dashurove

tu hip ne kerr
e ne traktor
por cdo dit po tel ni for

flokt e gata si qershi
me vath po
qerpikt e gata
plot me kime
ah moj qika ime


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018