Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • lyrics.al

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Bago - "Dul Lulija"

Teksti origjinal i kenges

Po du me t pas ej
Po du me t pas ej
Asiher me ty spo du mu nal e / 2x

Yah yah dul lulia te bunari
Jah jah o sa shum e kish marr malli
Nah nah po bon zile telefoni
Emrin e kam Bago ajo mu po mthrret kampioni

Ej tash per ty une i lej krejt
Niher jena pa e ti mke pelqy direkt
Ajajajaja Numrin ti mu ma ke dhon vet
Po t thirri lulije se kshu po tka lezet
( 2x)

Po du me t pas ej
Po du me t pas ej
Asiher me ty spo du mu nal e / 2x

Yah yah mami spo tlen per me dal
Jah jah i ke tregu qe ke nje djale
Nah nah a bon sonte per me dal
Se pysim ne asnjonin e une po vij me t marr

Ej tash per ty une i lej krejt
Nisi sikur loje po gjithcka duket perfekt
Emrin sma tregove po ma bone gjeje vet
Po t thirri lulije se kshu po tka lezet
( 2x)
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018