A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bago
  • Origin:
  • Durrës 
  • Residence:
  • Itali 
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
Music genres: Hip-Hop

Bago is a singer. Më datë 27 Prill 2017, Florian Shtambari publikon videoklipin "Syt Oqean", në bashkëpunim me Bago-G, Fred Sybardhi & Eneas Milano.

Më datë 27 Korrik 2017, Florian Shtambari & Bago-G publikojnë videoklipin "I Love Nensy".

Më datë 8 Dhjetor 2017, Bago-G publikon videoklipin "Gjithçka Ka Ndryshu", në bashkëpunim me Vedat Demiri.

Më datë 18 Maj 2018, Bago publikon videoklipin "Dul Lulija". Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja. Videoklipi u prodhua nga EGO Films.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018