A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bajram Gigolli

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  18
  • Origin:
  • Leshan :: Suharek 
  • Age:
  • 48
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bajram Gigolli is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Në vitin 2009, Bajram Gigolli publikon albumin "Ah Moj Tradhetare". Në vitin 2012, Bajram Gigolli publikon albumin "Këngë Dasmash" Në vitin 2014, Bajram Gigolli publikon albumin "Nisi Kenga, Nisi Shyhreti" Në vitin 2015, Bajram Gigolli publikon albumin "Live 2015" Më datë 7 Qershor 2016, Bajram Gigolli publikon videoklipin "Hasi Jone". Në vitin 2016, Bajram Gigolli publikon albumin "Live 2016" Më datë 16 Qershor 2017, Bajram Gig...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Live 2017 (2017)

Live 2016 (2016)

Live 2015 (2015)

Nisi Kenga, Nisi Shyhreti (2014)

Këngë Dasmash (2012)

Ah Moj Tradhetare (2009)

Vullkan Tallava


» Add A Song »

Zjarr Sonte
Hasi Jone


Related Artists:

Naser Mitrovica

Hamez Llapqeva

Florent Nushi

Visar Peja

Dardan Shkreli

Luan Krasniqi

Hazir Qelaj

Ganimete Asllani

Nehat Ferati

Xhavit Vitia


Tags: Bajram Gigolli, Bajram Dhe Luli, Giga

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018