A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bardh Spahja

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Bardh Spahja is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 12 Janar 2010, Bardh Spahja publikon videoklipin "Me Shikim Te Pare". Më datë 18 Mars 2016, Bardh Spahja publikon videoklipin "Pse". Më datë 23 Mars 2018, Bardh Spahja publikon videoklipin "Mjalti I Mjaltit"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Te Gezojme Se Bashku

Bardhi


» Add A Song »

Mjalti I Mjaltit
Pse
Me Shikim Te Pare


Related Artists:

Ardian Dema

Beni Baksi

Burim Bytyqi

Blerim Marshiqi

Shkelqim Kola

Edi Krasniqi (Edi)

Ekrem Jashari (Eki)

Mirsim Ibrahimi (Mirsi)

Labinot Hakaj

Albrim Llapqeva


Tags: Bardh Spahja, Bardhyl Spahia, Bardh Spahia

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018