A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bashkim Spahiu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
BIOGRAFIA: Bashkim Spahiu is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Në Qershor 2005, Bashkim Spahiu merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Ti Ishe Ajo". Në vitin 2009, Bashkim Spahiu publikon albumin "U Martove" Në vitin 2010, Bashkim Spahiu publikon albumin "Si Llokum" Në vitin 2011, Valbona Spahiu & Bashkim Spahiu publikojnë albumin "S'ka Pishman" Më datë 9 Maj 2012, Bashkim Spahiu publikon videoklipin "Sonte Behet Nje Vjet". Në vitin 2012, Bashkim Spahiu publikon albumin "A Ma Ban Hallall" Më...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Live (2014)

Princesha (2013)

A Ma Ban Hallall (2012)

S'ka Pishman (2011)

Si Llokum (2010)

U Martove (2009)


» Add A Song »

Shoke
Me Ty
Dashuria E Pare
Papuqe
Ajshe
Po Ta Perkujtoj
Avash Avash
Sonte Behet Nje Vjet


Related Artists:

Ahmet Mehmeti

Isa Neziri

Florimi

Ruzhdi Durmishi

Muhamet Sejdiu

Fani (M)

Bimi Mustafa

Astrit Zikolli

Qamil Hondozi

Arbnor Bashota


Tags: Bashkim Spahiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018