A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Beatrix Ramosaj

Tags: Beatrix Ramosaj, Trixa

Origin: Groningen    Residence:        Age: 23   Zodiac sign: Binjaket  
Beatrix Ramosaj is a very famous singer in pop music. Eshtë e re, e bukur, e talentuar dhe më se e gatshme për të përballuar me sukses skenën. Quhet Beatrix Ramosaj dhe mban emrin e ish- Mbretereshes se Hollandes, Por suksesi i saj i vrullshem ne boten e muzikes po e shfaq ate pak nga pak si nje Princeshe te vogel te muzikes Shqiptare kjo per faktin e moshes se saj te re. Beatrix eshte mbesa tjetër e këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe motra e Argjentina Ramosaj. Ajo shprehet: "Tezja ime është frymëz...

>> Full biography >>


  • Find Beatrix Ramosaj on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  142

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018